Band

Daredevils is in hun debuutjaar als een raket uit de startblokken geschoten: André Kuipers zou er jaloers op zijn! Met 70 shows in het debuutjaar en veel retourboekingen voor 2017 kun je stellen dat de ‘men in black’ een ijzersterke entree hebben gemaakt met hun energieke mashup-mixes. Veel bezoekers stonden verbaasd te kijken: hoor je nu de zang van Nirvana over de muziek van The Final Countdown? Avicii vs Rick Astley? Met veel verrassingselementen en briljante wisselingen bouwt Daredevils overal een groot feest waarbij de band uitblinkt door muzikaliteit en originaliteit. 

In 2017 zal Daredevils de temperatuur in de feesttenten weer flink opjagen met hagelnieuwe mashups waar actuele hits en knallende classics worden versmolten. De nodige special FX en speciaal ontworpen stage props worden ingezet om de show compleet te maken. Daarnaast is het repertoire met de ervaring van het eerste jaar op de schop genomen en flink aangescherpt om elk festival, elke zaal en feesttent met de grond gelijk te kunnen maken. 

Daredevils 2.0 is er klaar voor!

Video

Shows

Date Venue City RSVP
Fri 28 Jul 2017 Krabbenfoor Bergen op Zoom
Sat 29 Jul 2017 Spijshuis Midden Beemster
Sat 5 Aug 2017 Kermis Terlinden
Sun 6 Aug 2017 Kermis Wanroy
Fri 11 Aug 2017 Feesttent Montfoort
Sat 12 Aug 2017 Feesttent Trekkertrek IJsselsteijn
Fri 18 Aug 2017 Worstenfeesten Vlimmeren
Sat 19 Aug 2017 Dorpsfeest Hoevelaken
Sun 20 Aug 2017 Volksfeest Varsseveld
Mon 21 Aug 2017 Inkom Maastricht
Wed 23 Aug 2017 AID Wageningen
Fri 25 Aug 2017 Feestweek Niekerk
Sat 26 Aug 2017 Herberg den Brouwer Zeeland (NB)
Sun 27 Aug 2017 Kraok Festival Loon op Zand
Sat 2 Sep 2017 It Holt Deinum
Fri 8 Sep 2017 Dorpsfeest Teuge
Sat 16 Sep 2017 Kermis Silvolde
Tue 19 Sep 2017 Kermis Zuid-Scharwoude
Fri 22 Sep 2017 Kermisfuif KSV Weelde
Sat 28 Oct 2017 MFC De Binder Gramsbergen

Subscribe: RSS | iCal

Date Venue City RSVP
Mon 17 Jul 2017 Plein44 (Vierdaagse) Nijmegen
Sat 8 Jul 2017 Jubileumfeest ‘t Zand
Fri 7 Jul 2017 Farmfest Oldetrijne
Sat 1 Jul 2017 WiSH Outdoor Beek en Donk
Sat 1 Jul 2017 Frigh Night Party Lewedorp Facebook Event
Mon 26 Jun 2017 Kermis Hegelsom
Sat 24 Jun 2017 Dijkerhoeksfeest Dijkerhoek
Sat 24 Jun 2017 GD Festival Laren (GLD)
Fri 23 Jun 2017 Best Lekker Best
Sat 17 Jun 2017 Spijkenisse Live Spijkenisse Facebook Event
Fri 16 Jun 2017 Oranjevereniging Nijeveen
Sat 10 Jun 2017 Boerendag Harmelen
Sun 4 Jun 2017 Pinksterfeesten Penninkskotten Lonneker
Fri 26 May 2017 Nacht van Nijverdal Nijverdal
Thu 25 May 2017 GraauwRock Graauw Facebook Event
Wed 24 May 2017 Besloten evenement
Sat 20 May 2017 United Festival Uden Facebook Event
Sun 30 Apr 2017 Dancing Bruins Saasveld
Thu 27 Apr 2017 Oranjeparkfestival Dongen
Thu 20 Apr 2017 Besloten evenement
Sun 16 Apr 2017 Kermis 2017 Noord-Scharwoude Facebook Event
Sat 15 Apr 2017 PaasPolderPop Anna Paulowna
Sat 8 Apr 2017 Feesttent Boerhaar
Fri 24 Mar 2017 Lente Kriebels Festival Tienray
Sat 4 Mar 2017 Besloten evenement
Fri 24 Feb 2017 De Merx Berghem
Sat 4 Feb 2017 P60 Amstelveen Facebook Event
Sat 28 Jan 2017 Besloten evenement
Fri 20 Jan 2017 Besloten evenement
Sat 17 Dec 2016 De Kerckhaen Westbeemster
Fri 16 Dec 2016 Vorstin Hilversum Facebook Event
Sat 10 Dec 2016 It Holt Deinum
Fri 25 Nov 2016 Victorie Alkmaar
Sat 5 Nov 2016 Doniarock Sint Nicolaasga
Sat 8 Oct 2016 Factory Festival Sas van Gent
Sat 1 Oct 2016 PKC Papendrecht
Sun 25 Sep 2016 BUC Someren-Eind
Sat 24 Sep 2016 De Meester Almere Facebook Event
Fri 23 Sep 2016 Weelde Kermis Weelde (BE)
Thu 22 Sep 2016 Pepersteeg Roelofarendsveen
Sat 17 Sep 2016 Agrarische Dagen Franeker
Fri 16 Sep 2016 LelySTART Lelystad
Sat 10 Sep 2016 Strengpop Reeuwijk
Mon 5 Sep 2016 Witkamp Laren
Sat 3 Sep 2016 Concours Festival Drogeham
Sat 3 Sep 2016 Dorpsfeest Deinum
Fri 2 Sep 2016 Die Heise Bierfesten Someren-Heide Facebook Event
Sun 28 Aug 2016 De Kroon Markelo
Sat 27 Aug 2016 Glemmer Beach Lemmer Facebook Event
Fri 26 Aug 2016 Feesttent Makkinga Facebook Event
Thu 25 Aug 2016 Donderdag Meppeldag Meppel
Tue 23 Aug 2016 Kermis (Partycentrum Bos) Overloon
Mon 22 Aug 2016 Oranjebrink Katwijk a/d Rijn Facebook Event
Sun 21 Aug 2016 Bouwvakfeest Nieuw Heeten
Sat 20 Aug 2016 Druiprock Vegelingsoord
Fri 19 Aug 2016 Woerdense VakantieWeek Woerden
Sat 13 Aug 2016 Zandstock ‘t Zand
Sun 31 Jul 2016 Feesttent Broekland
Sat 30 Jul 2016 De Kerckhaen Westbeemster
Sun 10 Jul 2016 Paalzitten Breezand Facebook Event
Sat 9 Jul 2016 Kermis Markt 8 Asten Facebook Event
Fri 8 Jul 2016 Badpop Waarland Facebook Event
Mon 4 Jul 2016 Kermis America Facebook Event
Sat 2 Jul 2016 SMAAK Festival Boskoop Facebook Event
Sat 25 Jun 2016 Dijkfeest Espel Facebook Event
Sat 4 Jun 2016 Het Cafeetje Oosterend (Texel)
Sun 29 May 2016 Riel Raast Riel
Sat 28 May 2016 Sjoksfestival Aalten Facebook Event
Sun 15 May 2016 7th Sunday Festival Erp Facebook Event
Sat 14 May 2016 Volksfeesten Albergen
Sun 8 May 2016 Straatfestival Ovezande
Sat 7 May 2016 Zomerfeesten Sint Isidorushoeve Facebook Event
Thu 5 May 2016 Bevrijdingsfestival Flevoland Almere
Thu 5 May 2016 Keidagen Lochem
Wed 27 Apr 2016 Koningsdag Bevrijdingpark Uden Facebook Event
Tue 26 Apr 2016 Underground Lelystad Facebook Event
Sat 23 Apr 2016 Oranjefeest Dalfsen Facebook Event
Fri 22 Apr 2016 Piepkesbal Geesteren Facebook Event
Sun 27 Mar 2016 Veen Gaat Vreemd Roelofarendsveen Facebook Event
Sat 26 Mar 2016 Kermis Noord-Scharwoude Facebook Event
Sat 19 Mar 2016 Besloten Eindhoven
Sat 5 Mar 2016 Halfvasten Overloon Facebook Event
Fri 4 Mar 2016 Lentetuin Breezand
Sun 28 Feb 2016 Dancing Bruins Saasveld Facebook Event
Fri 26 Feb 2016 P60 Amstelveen Facebook Event
Tue 9 Feb 2016 Carnaval, de Markt Uden
Mon 8 Feb 2016 Carnaval Nirwana Lierop
Sat 6 Feb 2016 Carnaval Veghel
Sat 30 Jan 2016 Jeanscarnaval Boskoop Facebook Event
Sat 19 Dec 2015 PKC Papendrecht Facebook Event
Fri 27 Nov 2015 Vorstin Hilversum Facebook Event
Fri 20 Nov 2015 Hedon Zwolle Facebook Event
Sat 14 Nov 2015 Cafe die Twee Someren-Eind Facebook Event

Subscribe: RSS | iCal

Date Venue City RSVP
Fri 28 Jul 2017 Krabbenfoor Bergen op Zoom
Sat 29 Jul 2017 Spijshuis Midden Beemster
Sat 5 Aug 2017 Kermis Terlinden
Sun 6 Aug 2017 Kermis Wanroy
Fri 11 Aug 2017 Feesttent Montfoort
Sat 12 Aug 2017 Feesttent Trekkertrek IJsselsteijn
Fri 18 Aug 2017 Worstenfeesten Vlimmeren
Sat 19 Aug 2017 Dorpsfeest Hoevelaken
Sun 20 Aug 2017 Volksfeest Varsseveld
Mon 21 Aug 2017 Inkom Maastricht
Wed 23 Aug 2017 AID Wageningen
Fri 25 Aug 2017 Feestweek Niekerk
Sat 26 Aug 2017 Herberg den Brouwer Zeeland (NB)
Sun 27 Aug 2017 Kraok Festival Loon op Zand
Sat 2 Sep 2017 It Holt Deinum
Fri 8 Sep 2017 Dorpsfeest Teuge
Sat 16 Sep 2017 Kermis Silvolde
Tue 19 Sep 2017 Kermis Zuid-Scharwoude
Fri 22 Sep 2017 Kermisfuif KSV Weelde
Sat 28 Oct 2017 MFC De Binder Gramsbergen

Subscribe: RSS | iCal

Boekingen

Wilfried Damman
info@wilfrieddamman.nl
+31 6 51 69 67 63

Naam

E-mail

Bericht

Vink onderstaand vakje aan, om spam tegen te gaan.

Contact

Naam

E-mail

Bericht